Partnerzy

 

Wsparcie to dla mnie bardzo ważna sprawa. Mam na myśli zarówno wsparcie rodziny, bliskich, kibiców jak i wsparcie przez ludzi odpowiedzialnych za swoje firmy i marki. Jest to dla mnie bardzo duże wyróżnienie, że są osoby, które chcą wspierać moją osobę i moją pasję. Daje mi to dodatkową motywację i nakręca mnie do codziennego działania. Dziękuję bardzo za to, że jesteście ze mną i wspieracie moją pasję :).

Natural Born Runners

Sklep biegowy z klimatem i super atmosferą. Wchodząc do sklepu można poczuć klimat biegania, tego miejskiego, ale przede wszystkim tego w terenie i tego po górach. Andrzej, Kuba czy boss Grzegorz służą fachową pomocą i na pewno profesjonalnie pomogą dobrać każdy produkt do biegania. Mogę śmiało powiedzieć, że nigdzie indziej w Poznaniu nie znajdziecie takiego wyboru produktów i akcesoriów do biegania w terenie i po górach, jak właśnie tam. Jeśli ktoś wacha się, czy tam się wybrać, to ja polecam. Sklep mieści się w Poznaniu przy  ulicy Szczanieckiej 7/2.
natural-born-runners.pl


 

CamelBak

Amerykańska marka pochodząca z Californii, która zasłynęła produkcją plecaków z inowacyjnym systemem nawadniania. Produkty CamelBak docenili pasjonaci aktywnego spędzania czasu. W tej chwili CamelBak produkuje wysokiej jakości plecaki dla miłośników górskich wycieczek, podróży rowerowych, narciarskich wypraw oraz biegaczy. Poza plecakami w swojej ofercie firma posiada duży wybór bidonów sportowych, butelek turystycznych oraz kubków termicznych. Dzięki polskiemu dystrybutorowi firmie Larix, podczas swoich biegowych treningów i startów górskich używam kamizelki Ultra Pro.
camelbak.pl 


Zmiany Zmiany

Marka Zmiany Zmiany została stworzona przez ludzi którzy postanowili zrealizować swoje marzenia. Agata i Filip do produkcji swoich batonów wykorzystują tylko naturalne składniki najwyższej jakości oraz wyłącznie składników pochodzenia roślinnego (orzechy, owoce, pestki, nasiona). Batony Zmiany Zmiany są doskonałym uzupełnieniem zdrowej diety i mogą być spożywane przez osoby na diecie bezglutenowej, wegetariańskiej i wegańskiej. Idealnie nadają się dla osób aktywnych fizycznie, jako duża dawka naturalnej energii. Towarzyszą mi podczas wszystkich wycieczek i zawodów górskich. Osobiście polecam i zachęcam do wypróbowania podczas intensywnych i długich aktywności.
zmianyzmiany.pl


Squeezy

Squeezy to niemiecka marka, która przez lata wyrabiała swoją renomę, kierując się najwyższą jakością swoich usług oraz innowacyjnością. To właśnie ten producent jako pierwszy na świecie stworzył żele energetyczne – tak niezbędne dziś w życiu każdego sportowca. Obecnie Squeezy to producent wysokiej jakości żeli energetycznych, napojów energetycznych, batonów czyli tego czego potrzebuje sportowiec w swojej przygodzie. Ja osobiście za hit uważam żele do picia – Squeezy Drink Gel – który zawszę jest ze mną podczas moich startów. Dzięki wsparciu przez firmę Run Center wyłącznemu dystrybutorowi w Polsce ,mogę dostarczać swojemu organizmowi energię najwyższej jakości.
squeezy.com.pl

 


GoPro

GoPro zostało założone przez Nicka Woodmana w Kaliforni w 2002 roku. Od tego czasu firma prężnie się rozwija. Poza wysokiej jakości parametrami, kamery GoPro zapewniają przede wszystkim wszechstronność montażu, wodoodporność, wysoką jakość obrazu, a to wszystko zamknięte w małym pudełku. Ja osobiście używam modelu HERO5 Session, który mieści się w małej kieszonce, a dzięki szerokiemu kątowi mogę robić zdjęcia które z czasem będą przypominać mi, jak fajne są niektóre momenty życia. Dzięki firmie OMT Group mogę korzystać z tych małych pudełek.
omtgroup.pl

 


COREclinic

Od czasu kiedy biegam zawsze trochę ignorowałem fizjoterapeutów. Przeważnie nic mi nie dolegało, a jak pojawił się jakiś ból to szybko mijał. Niestety zwiększenie objętości i intensywności treningów powoduje większe ryzyko pojawienia się  kontuzji. Od jakiegoś czasu COREclinic dba o mojej nogi, doprowadzając je do jak najlepszej sprawności, żebym mógł dalej i jak najdłużej cieszyć się bieganiem. Core Clinic to zespół profesjonalistów  i fachowców w swojej branży. Nie życzę nikomu kontuzji, ale jak już się przytrafią to polecam COREclinic !!!                                                                                                             coreclinic.pl

 


Pensjnat Weranda

Pensjonat Weranda to bardzo klimatyczny i urokliwy domek w stylu niemieckim. Znajduje się w Szklarskiej Porębie Dolnej. Usytuowany przy czarnym szlaku, który łączy z sobą góry Karkonoskie i góry Izerskie. Daje nam to możliwość wyboru z których uroków gór chcemy korzystać. Dodatkowo bardzo ciekawa okolica, dużo pobliskich pofałdowanych szlaków, idealne tereny do codziennych uzupełniających spacerów czy krótszych treningów biegowych. Spokój i otoczenie jakie tu panuje pozwala się zrelaksować po długiej wycieczce biegowej czy to po Karkonoszach czy Izerach.
pensjonatweranda.pl