Partnerzy

Wsparcie to dla mnie bardzo ważna sprawa. Mam na myśli zarówno wsparcie rodziny, bliskich, kibiców jak i wsparcie przez ludzi odpowiedzialnych za swoje firmy i marki. Jest to dla mnie bardzo duże wyróżnienie, że są osoby, które chcą wspierać moją osobę i moją pasję. Daje mi to dodatkową motywację i nakręca mnie do codziennego działania. Dziękuję bardzo za to, że jesteście ze mną i wspieracie moją pasję :).

Zmiany Zmiany

Marka Zmiany Zmiany została stworzona przez ludzi którzy postanowili zrealizować swoje marzenia. Agata i Filip do produkcji swoich batonów wykorzystują tylko naturalne składniki najwyższej jakości oraz wyłącznie składników pochodzenia roślinnego (orzechy, owoce, pestki, nasiona). Batony Zmiany Zmiany są doskonałym uzupełnieniem zdrowej diety i mogą być spożywane przez osoby na diecie bezglutenowej, wegetariańskiej i wegańskiej. Idealnie nadają się dla osób aktywnych fizycznie, jako duża dawka naturalnej energii. Towarzyszą mi podczas wszystkich wycieczek i zawodów górskich. Osobiście polecam i zachęcam do wypróbowania podczas intensywnych i długich aktywności.
zmianyzmiany.pl


Squeezy

Squeezy to niemiecka marka, która przez lata wyrabiała swoją renomę, kierując się najwyższą jakością swoich usług oraz innowacyjnością. To właśnie ten producent jako pierwszy na świecie stworzył żele energetyczne – tak niezbędne dziś w życiu każdego sportowca. Obecnie Squeezy to producent wysokiej jakości żeli energetycznych, napojów energetycznych, batonów czyli tego czego potrzebuje sportowiec w swojej przygodzie. Ja osobiście za hit uważam żele do picia – Squeezy Drink Gel – który zawszę jest ze mną podczas moich startów. Dzięki wsparciu przez firmę Run Center wyłącznemu dystrybutorowi w Polsce ,mogę dostarczać swojemu organizmowi energię najwyższej jakości.
squeezy.com.pl

 


X-Socks

Skarpety X-SOCKS są najlepszym połączeniem szwajcarskiej precyzji z włoską jakością. Wysoka jakość użytych materiałów w połączeniu z najwyższą technologią dają poczucie komfortu dla stóp w każdych warunkach. Ja praktycznie od samego początku przygody z bieganiem używam tych skarpetek. Przetestowałem w różnych warunkach takie modela jak Maraton, Run Speed Two, Efector czy Winter Run. Nigdy się na nich nie zawiodłem. Dzięki firmie Sat mogę używać ich na każdym swoim treningu i podczas swoich startów.
x-bionic.pl

 


GoPro

GoPro zostało założone przez Nicka Woodmana w Kaliforni w 2002 roku. Od tego czasu firma prężnie się rozwija. Poza wysokiej jakości parametrami, kamery GoPro zapewniają przede wszystkim wszechstronność montażu, wodoodporność, wysoką jakość obrazu, a to wszystko zamknięte w małym pudełku. Ja osobiście używam modelu HERO5 Session, który mieści się w małej kieszonce, a dzięki szerokiemu kątowi mogę robić zdjęcia które z czasem będą przypominać mi, jak fajne są niektóre momenty życia. Dzięki firmie OMT Group mogę korzystać z tych małych pudełek.
omtgroup.pl

 


Willa Jagniątków

Położona u podnóży Karkonoszy, w spokojnym i cichym Jagniątkowie. Miejsce z dala od zgiełku i hałasu, tutaj można się zrelaksować i wypocząć. Stąd można wyruszyć czarnym szlakiem w kierunku Petrovej Budy lub niebieskim na Czarną Przełęcz, a tam już gdzie oczy i nogi poniosą. Jeśli chcemy mniejsze wzniesienia możemy wybrać się w okolice Zamku Chojnik. Dla takiej osoby jak ja, mieszkającej na codzień w mieście, takie miejsce to ideał. Mogę skupić się wyłącznie na bieganiu po moich ulubionych Karkonoszach, a później relaksować się i czerpać przyjemność z panującego tu spokoju.
willajagniatkow.pl